Foldjet Proje Kağıt Katlama Makinası

Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası

Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası Özellikleri

Metrelerce uzunlukta olan Plotter ve Oce çıktılarınız dakikalar içerisinde A4 boyutunda katlamaktadır.

Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası projelerin katlanmasını zorluğunda sizleri kurtarmaktadır, bilhassa Copy Center Ların olmazsa olmaz makinelerinden bir tanesidir.

Kağıt Katlama Makinesinin Hızı nedir? Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası ile Hp Plotter ve Oce Plan kopya makinelerinden almış olduğunuz metrelerce uzunluktaki çıktınız dakikada 12 metre katlama hızıyla A4 boyutunda sizlere teslim eder. Kağıt katlama makinesi ile sonsuz boyda kağıt katlama larını yapabilirsiniz.

Kağıt Katlama Makinesi kaç metre Kağıt katlar:?

Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası ile 90 santim genişliğinde ve sonsuz boyda tüm kağıtları katlayabilirsiniz, Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası Türkiye pazarında ortalama 15 yıldır varlığını devam ettirmektedir bundan dolayıdır ki birçok firma ve Kopy centerlar Bu makineyi tercih etmektedirler. Kağıt katlama konusunda kendini ispatlamış kullanıcıları hiçbir zaman yarı yolda bırakmamıştır.

Kağıt Katlama Makinesi Fiyatı

Foldjet 2000 Proje Katlama Makinesinin Fiyatı,  ortalama fiyatı ortalama fiyatı 6000 Euro civarındadır, esas fiyatı belirleyen bu katlama makinesi nin Ankara'ya mı Ankara Dışına mı Hangi şartlarda satılacağı fiyat üzerinde inmeler veya çıkmalar olabilir. Bundan dolayı tam fiyat bilgisini almanız için firmamızı aramanız yeterlidir.

Foldjet 2000 Proje Katlama Makinesinin Teknik Özellikler:

Katlama Format: A4 ( 21 Cm )
Dosya Paylı Katlama: 19 Cm + 2 Cm
Dosya Paysız Katlama: 19 Cm
Katlama Hızı: 12 m/dk
Katlama Uzunluğu: Sınırsız
Katlama Genişliği: 91 Cm

Ankara Proje katlama makinası; Foldjet 2000 Proje Katlama Makinası Fiyatları, A0 kağıt katlama makinesi, Plotter kağıt katlama makinesi,  proje katlama makinesi, proje katlama makinesi ikinci el (2.el), Ozalit kağıt katlama makinesi, İstanbul Proje katlama makinesi, Ankara Kağıt katlama makinesi, İzmir Proje katlama makinesi, Adana, Mersin, Kayseri, Antalya Proje katlama makinesi, Bursa, Şanlıurfa, Denizli, Eskişehir Proje katlama makinesi, Gaziantep, Konya ve diyer şehirlere Proje Kağıt katlama makinesi satışı, kurulum ve eğitim hizmetlerini vermekteyiz.